Zpět na: bestMusic.cz » Uživatelé » KaPi » Recenze

KaPi - Recenze

Základní informace

JménoKarel
PřijmeníPivoňka
Věk35 let
BydlištěDomažlice
ICQ194-280-800
Naposledy spatřen5.2.18

 


KaPi - Recenze

Velmi povedené album! Všem doporučuji...

Skvělé album! Madonna je prostě super zpěvačka a myslím si, že bych ve své paměti těžko hledal album, které by nebylo povedené. The Confessions Tour je skvělé album a vřele ho všem doporučuji...

Album, které proslavilo samotné Linkin Park! Společně s nezapomenutelnými songy Papercut a In The End patří album mezi nejlepší, které kdy skupina vydala! Občasný řev je trošku na můj vkus nevkusný :-), ale jinak album doopravdy stojí za to, abyste ho měli ve své sbírce! Nic jiného, než doporučit!

Další z velmi povedených alb Fatboy Slima! Pamatuji si na dobu, když mi bylo kolem 11ti let a já jsem si šel koupit tuto MC kazetu. Od té doby mi ve walkmanu řvali pouze písně z tohoto alba a dá se říct, že tomu tak je i dnes, i když pomocí MC kazety a walkmana již toto album neposlouchám, jelikož jsem přešel na MP3 a iPod s iPhonem :-) Skvělá music od skvělého dje! Jedině koupit a neprohloupit!

Naprosto vynikající album se povedlo Fatboy Slimovi namixovat na brightonské pláži. Svělá návaznost písniček, skvělé publikum, Fatboy Slimovi nejlepší songy... Co více si může fanda eletronic music přát?

 
TOPLIST.cz