Zpět na: bestMusic.cz » Interpreti a skupiny » T-Boyz » Základní info

T-Boyz - Základní info

Popis

T-Boyz
Země původuČeská Republika
Existence27 let
ŽánrPop
Počet alb0
Pořadí dle BM225.
Tvoje hodnocení:
Aktuální hodn.
(0%)

 

Základní info Diskografie Písně Galerie Komentáře (0)

V roce 1992 se dali dohromady Fanda a Petr, tancovali pro různé taneční projekty. O rok později přibrali Vaška a začali tvořit vlastní muziku a texty, dali jsi jméno Technoboys.

Takto v trojici objížděli diskotéky a programy po celé ČR a vydali také debutové album s názvem Vol.1. Stali se také jedinou předkapelou takových hvězd jako Twenty 4 Seven, Marky Marka nebo DJ Boba na jejich turné po Čechách. Vystupovali také po boku East 17, 2 Unlimited nebo Modo na Megadance Festivalech a BravoSuper shows.
V roce 1996 se stali předkapelou dua MC Erika & Barbary na jejich měsíčním turné po Čechách a Slovensku a tam taky vznikla jejich spolupráce, kde se jich Erik Aresta hudebně-producentsky ujal.
Tak v roce 1997 spatřila světlo světa skupina T-Boyz. S novou image a písničkami v angličtině se stali prvním boybandem v Čechách (po Olympicu :-)). Především bodoval jejich hit - coververze - NKOTB - Step by step. Pak však přišlo pár neúspěchů a komplikací a kluci se stáhli z veřejného života a přemýšleli co dál.

V roce 1999 přibrali do skupiny zpěváka Roberta a v kvartetu tak připravili materiál na novou desku - česky zpívanou a ta spatřila světlo světa v prosinci 2000. Jistě už znáte jejich první singl a hit “Nejsi jediná”.

V současné době se připravuje druhý a třetí singl a kluci věří, že opět zabodují v hitparádách. Pro zatím největší úspěch nové desky je považováno předskokanství na dvou koncertech Natalie Oreiro v Praze a Brně. Co dodat: chlapci se nechtějí stát jednou z mnoha boybandů co v současnosti na našem trhu jsou, ale kvalitní popovou skupinou, kterou budou jak milovat fanoušci, tak uznávat kritici .

informace převzaty z www.t-boyz.cz

 
TOPLIST.cz