Zpět na: bestMusic.cz » Interpreti a skupiny » Martina Balogová » Základní info

Martina Balogová - Základní info

Popis

Martina Balogová
Země původuČeská Republika
Rok narození1979
Sestava Martina Balogová - zpěvačka
ŽánrPop
Počet alb0
Pořadí dle BM243.
Tvoje hodnocení:
Aktuální hodn.
(0%)

 

Základní info Diskografie Písně Galerie Komentáře (0)

Vyučila se servírkou, ale ve svém povolání se neměla čas realizovat, protoze hned po skončení skoly odjela zpívat do zahraničí, kde zůstala celých sedm let. Byla to pro ni obrovská zkusenost, díky které se naučila pořádně zpívat, vystupovat, zdokonalila se i v jazycích.
 

Přestoze jako dítě nezpívala v zádném souboru a jejího talentu si nikdy nikdo nevsiml, Martina tvrdí, ze v jejím hlase uz tenkrát něco bylo, ale bylo to hodně schované. Martina to přesto měla v sobě, od malička díky tátovi, profesionálnímu muzikantovi poslouchala dobrou muziku, ale nikdy si nepředstavovala, ze bude zpěvačkou. V sedmnácti se rozhodla vyzkouset své pěvecké schopnosti, odjela do Německa za svým otcem, kde dva měsíce zpívala v jeho skupině. Jejích pěveckých kvalit si vsiml kapelník skupiny Alexis, kterému se její projev natolik zalíbil, ze ji oslovil ke spolupráci, ze které se vyklubalo dlouhých sedm let. Byla to pro ni obrovská skola zivota a díky této zkusenosti by asi dnes nebyla tam, kde je. Kdyz se dozvěděla, ze je moznost přihlásit se do SuperStar, přerusila dočasně svou spolupráci s Alexis duo a rozhodla se zkusit stěstí v soutězi. Martinu předevsím baví zpívat, má ráda jazz a soul, evergreeny, ráda tancuje, ráda se směje a pokud by se stala SuperStar, chce hlavně zůstat svá, přirozená, předevsím v hudebním projevu.
Za krátkou dobu své popularity v Čechách jiz Martina natočila na hudbu Karla Svobody duet s Karlem Gottem, vystoupila v Královnách Popu, zúčastnila se spolu se Sámerem Issou a Standou Dolínkem úspěsného turné LG Tour 2004, pro televizi Nova nazpívala úvodní melodii k novému seriálu "On je zena" a v současné době natáčí své debutové album.

informace převzaty z www.martinabalogova.xf.cz

 
TOPLIST.cz