Zpět na: bestMusic.cz » Interpreti a skupiny » Missy Elliott » Základní info

Missy Elliott - Základní info

Popis

Missy Elliott
Země původuUSA
Rok narození1971
ŽánrHip-Hop
Počet alb3
Pořadí dle BM75.
Tvoje hodnocení:
Aktuální hodn.
(50%)

 

Základní info Diskografie Písně Galerie Komentáře (0)

Missy Elliot (Melissa Arnetle Elliott) se na narodila 1.července 1971 v americkém státě Virginie.Je to afroamerická zpěvačka,raperka a textařka. MISSY byla původně známá jako MISSY "MISDEMEANOR" ELLIOTT. Od roku 2003 byla už jednoduše MISSY ELIOTT. V letech 1980 MISSY, LA SHAWN, SHELLMAN, CHONITA COLEMAN a RADIAH SCOTT tvořili formaci R&B skupiny SISTA. MISSY ELLIOTT je jedna z nejlepších ženských HIPHOPOVÝCH SUPERSTAR.

Není zas až takovou novinkou, že se Missy po vzoru například Jennifer Lopez, Jay-Z nebo Eminema zapojila do navrhování oblečení a svoji tvář propůjčila nové módní kolekci Respekt Me. Zaměřila se především na doplňky a obuv. Spojení s firmou Adidas není žádné překvapení. Už dříve jsme mohli ve videoklipech od Missy Elliott (ty mimochodem sbírají jedno ocenění za druhým) vidět logo značky. Módní kolekce by měla být slušivou kombinací pouličního stylu a moderních trendů, které můžeme v hip-hopu zahlédnout. Missy se zaměřila především na dívky a to i ty plnoštíhlé. Nevím, ale kdykoli slyším, že nějaká hvězda podepsala smlouvu s nadnárodní společností, přijde mi to jako skvělý reklamní a mediální tah, nikoli jako způsob, kterým by se chtěl umělec realizovat.

Oděvní řada je rozdělena na tři kolekce: BASS LINE, RHYTHM a REMIX. Každá kolekce se skládá z doplňků, bot a oblečení. Na žádné z věcí nechybí typické znaky Adidasu, přesto je vidět, že se Missy na navrhování aktivně podílela. Člověk ani nemusí sledovat a vnímat styl této rapperky. Je to prostě ona. Zástupci Adidasu prohlásili, že si nemohli přát lepšího partnera.

Aby toho nebylo málo, můžete dodat na respectu i svému mobilnímu telefonu. Je opravdu vidět, že jak Adidas tak Missy nebere spolupráci na lehkou míru a snaží se z toho všeho vymáčknout maximum. Internetová prezentace se snaží kolem kolekce vytvořit komunitu lidí, kteří budou hrdí na to, že mohou nosit právě toto oblečení. K dispozici je hudební/video přehrávač, wallpapery na počítač a multimediální obsah zdarma pro mobilní telefony.

Missy se svým oblečením Respect dostala i do ČR.

informace převzaty z osobnosti.cz

 
TOPLIST.cz