Zpět na: bestMusic.cz » Články » Novinka "Violet Hill" COLDPLAY láme rekordy.

Článek - Novinka "Violet Hill" COLDPLAY láme rekordy.

Článek

Novinka

Coldplay má na červen v plánu vydat čtvrtou řadovou deskou. Pilotní singl s názvem Violet Hill nabízí již nějaký ten den jakožto malou ochutnávku zdarma ke stažení.

Fanoušci si mohou zmiňovanou píseň Violet Hill po dobu sedmi dnů stáhnout zcela zdarma a legálně na stránkách www.coldplay.com. To, že kapela tím svým fanouškům udělá radost, se čekat dalo, ale, že si jen za prvních 12 hodin píseň stáhne více než 300 000 lidí, se nikomu asi ani nesnilo. Prozatím jsou známy údaje za první den stahovaní (29.dubna), které hlásí číslo přesahující 600 000 downloadů. Lze tedy jen doufat, že obdobný výsledek budou mít i prodej desky, až v červnu vtrhne na pulty prodejen.
 
Deska Coldplay vyjde dost netradičně a to ve čtvrtek 12. června a bude se jmenovat Viva La Vida Or Death And All His Friends. Její natáčení vznikalo především v Americe a  producentsky je pod ní podepsán věhlasný Brian Eno, který v současné době například natáčí novou desku také s U2. Pilotní singl Violet Hill vyjde 6. května  a bude dostupný jako placený download. Kromě toho bude k dostání jako bezplatná součástí časopisu NME, který vyjde 7. května ve formě speciálního vinylu s bonusovou písní.

[Daniel Fiala, 2008-05-02 16:03:30]

Tvoje hodnocení:

  • (0%)

Nikdo ještě nenapsal komentář, zaregistruj se a přidej ho jako první.

 
TOPLIST.cz