Zpět na: bestMusic.cz » Články » Excelent Jukebox: Božský James Arthur se vrací do Prahy!

Článek - Excelent Jukebox: Božský James Arthur se vrací do Prahy!

Článek

Excelent Jukebox: Božský James Arthur se vrací do Prahy!

Praha, 7.5. - Excelent Jukebox má skvělou zprávu pro všechny fanynky a fanoušky Jamese Arthura! Tento známý zpěvák a vítěz X-Factoru se totiž rozhodl do Prahy po zcela vyprodaném koncertě v Lucerna Music Baru vrátit!

Na další dávku skvělé muziky se Praha může těšit už 3. srpna, kdy vystoupí v Riegrových Sadech právě v rámci skvělé letní akce Excelent Jukeboxu! James Arthur je britský zpěvák původem z Middlesborough. Určitě znáte jeho skvělou skladbu Impossible, se kterou na celé čáře vyhrál devátou řadu britského X-Factoru. Pravděpodobně jste slyšeli i další jeho hitovky Recovery a You’re Nobody Till Somebody Loves You. V Praze vystoupil poprvé letos 2. března na totálně vyprodaném koncertu v rámci nabité koncertní série Excelent Jukebox, kterou má na svědomí Gambrinus Excelent a Fource Entertainment. Pořadatelé doporučují včasný nákup vstupenek - očekává se podobný souboj o vstupenky, jako tomu při ohlášení Jamesova prvního koncertu v České republice.

O tom, že březnový Jamesův koncert byl naprostá “pastva pro uši” (Novinky.cz), či “polaskáním uší” (Prask.cz) nelze pochybovat. Zde se také můžete podívat na krásné autorské fotografie Petra Klappera.

Vstupenky bude možné zakoupit od 9. května v prodejní síti Ticketpro nebo na Facebooku Fource Entertainment za 530.- Kč + poplatky.

Hlavním mediálním partnerem téhle skvělé show je Rádio Evropa 2.

zdroj: www.fource.cz

[Lukáš Voráček, 2014-05-09 08:51:26]

Tvoje hodnocení:

  • (100%)

Nikdo ještě nenapsal komentář, zaregistruj se a přidej ho jako první.

 
TOPLIST.cz