Zpět na: bestMusic.cz » Články » SUPPORT LESBIENS – She Lives In Man - ZDARMA ke stažení

Článek - SUPPORT LESBIENS – She Lives In Man - ZDARMA ke stažení

Článek

SUPPORT LESBIENS – She Lives In Man - ZDARMA ke stažení

Jako jeden z bonus tracků na novém výběrovém albu „Soft Collection“ (2009) kapela představila taneční verzi písně „She Lives In Man“ z alba Midlife. Pro Support Lesbiens skladbu zremixovali, do electro-housové podoby, čeští DJs a producenti Wire & Paul Rockseek.

Po vzájemné dohodě s kapelou se rozhodli plnou extended verzi nabídnout svým kolegům a fanouškům taneční hudby volně ke stažení a poslechu na tomto linku:

Link ke stažení zdarma: http://supportlesbiens.cz/press/

YouTube link k poslechu: http://www.youtube.com/watch?v=xJ9F90lQXB0

 

Wire a Paul Rockseek „Zdravíme všechny clubbery a hudební nadšence! Prvně bychom chtěli poděkovat Supportům, konkrétně Hynkovi, za tuto skvělou příležitost. Dobře se nám se Supportama spolupracovalo, především díky profesionálnímu a přátelskému přístupu – ať už super pokec v Praze, tak možnost účastnit se celkového masteringu desky. Od začátku jsme věděli, že nás tenhle remix bude hodně bavit, protože originál je chytlavá lehce „punková“ věc.

Moc si vážíme první pozice našeho remixu v bonusové části na novém albu - je to pro nás čest, velký posun dál a také důkaz, že to, co děláme, děláme dobře. Doufáme, že si tento remix užijete přinejmenším tak jako my a přejeme příjemný poslech!“

Více na www.supportlesbiens.cz, www.djpaulrockseek.cz, <www.idj.cz/wire

 

[Karel Pivoňka, 2009-12-20 00:13:55]

Tvoje hodnocení:

  • (0%)

Nikdo ještě nenapsal komentář, zaregistruj se a přidej ho jako první.

 
TOPLIST.cz